Kontakt

Ako komunikovať so svojimi domácimi zvieratkami

Ak máte doma už dlhšiu dobu domáceho miláčika, napr. psíka alebo mačičku, som si istý, že ste už prišli na to, co vám váš dvoj či štvornohý tvor chce svojim správaním povedať. Nie je tajomstvom, že napr. taký pes dokáže vrtieť svojim chvostom na x-spôsobov a pritom každý z nich znamená niečo iné. Podobne je to s rečou tela u mačiek. Ak chcete porozumieť zvieratkám ešte viac, ezoterika vám ponúka na to hneď niekoľko možností.

Veštecké karty odhalia čo váš domáci miláčik aktuálne rieši

Máte vo zvyku si z času na čas vykladať karty? Čo takto to opäť skúsiť a spraviť výklad týkajúci sa svojho domáceho miláčika? Toto všetko sú príklady otázok, ktoré si môžete položiť v súvislosti s vašim zvieratkom:

V akom rozpoložení je môj pes?
Na čo aktuálne myslí moja mačička?
Čo aktuálne moje domáce zviera rieši?
Ako by moje zviera zareagovalo ak by k nám do spoločnej domácnosti pribudol nejaký ďalší tvor (ďalší pes/mačka..) ?

Tu je na mieste poznamenať, že odpovede na položené otázky neprichádzajú od náhodne vybratých kúskov papiera. Obrazy na kartách vám poslúžia iba ako médium, ktoré vás nasmeruje a uľahčí vám prístup k vašej intuícii. Veštenie takýmto spôsobom nie je preto v žiadnom prípade iba nejaké naučenie sa definície kariet naspamäť, ale je to aj o schopnosti naučiť sa počúvať vnútorný hlas a prepojiť ho s fantáziou a intuíciou.

Kyvadlo preverí zdravie, otestuje vhodnosť potravy či vplyvy prostredia

Za pomoci kyvadla sa vám otvoria ďalšie zaujímavé možnosti a dozviete sa niečo viac o vašom zvieratku, hlavne v súvislosti s jeho zdravím. Ak viete ako sa kyvadlom testuje zdravie orgánov u človeka, nie je problém tento postup aplikovať aj u vášho psa alebo mačky. Samozrejme, bez aspoň základnej znalosti zvieracej anatómie to nepôjde nakoľko zvieratá nemajú rovnakú stavbu tela ako človek.

Ďalšou zaujímavou aplikáciou použitia kyvadla je použiť ho na otestovanie vhodnosti stravy a nápojov – môžete takto otestovať vodu z vodovodu prípadne granule alebo inú stravu, ktorou ho denne kŕmite resp. plánujete kŕmiť.

Ak už máte s kyvadlom viac skúseností, môžete skúsiť otestovať ako na vaše zvieratko vplýva prostredie, v ktorom býva. Ak kyvadlo takúto predstavu obkreslí, prostredie na zvieratko vplýva dobre. Ak svojho domáceho miláčika chcete zveriť niekomu do dočasnej opatery alebo riešite komu podarovať šteniatka či mačiatka, môžete si v predstihu preveriť aj ich vzájomný vzťah s novým majiteľom. Neobkreslenie kyvadlom by v tomto prípade znamenalo, že nový majiteľ nie je so zvieratkom kompatibilný a ich vzťah by jeden druhému neprospieval.

Záverom

Ak prácu s kyvadlom alebo kartami ovládate, ale v súvislosti so svojimi domácimi zvieratkami, ste ju ešte neskúšali, tak neváhajte a inšpirujte sa týmto článkom a choďte si to hneď vyskúšať. Ak vám potrebné skúsenosti a know-how chýba, radi vás v tejto oblasti vyškolíme. Našich kurzov práce s kyvadlom a vešteckými kartami sa už zúčastnili stovky ľudí z celého Slovenska. Aktuálnu ponuku našich ezoterických kurzov nájdete na stránke: www.ezoterickaskola.sk.

srt@srt.sk


Kľúčové slová:
 

Komentáre k článku

Najnovšie články