Kontakt

Ako bolo na kurzoch v Bratislave 13-14.8. a 27-28.8.2011

V priebehu mesiaca august sa uskutočnili v Bratislave v salóniku hotela Holiday Inn dva dvojdňové kurzy základov alternatívnej medicíny. Na nich sa ich účastníci mali možnosť oboznámiť nielen so zaujímavými ezoterickými smermi, ale získali tiež praktické zručnosti práce s kyvadlom a základy liečiteľstva pomocou metódy Immunics.

Kurzy boli rozdelené do dvoch častí. V prvej časti boli vysvetlené základné pojmy, rozdiel medzi klasickou a alternatívnou medicínou, princípy dlhovekosti, zdravej výživy a výživových modelov. Nasledovalo porovnanie viacerých ezoterických náuk a ukážka metódy Spiritual Response Therapy (SRT) v praxi. Druhá časť kurzov bola venovaná práci s kyvadlom. Každý účastník kurzu dostal vlastné kyvadlo a za pomoci jednoduchých cvičení začal prenikať do tajov práce s ním. Účastníci sa naučili testovať vhodnosť stravy a diagnostikovať zdravotný stav svojich vnútorných orgánov, ako aj vykonávať diagnostiku zdravotného stavu na diaľku, bez fyzickej prítomnosti ošetrovanej osoby. Na kurze boli tiež predstavené veštecké karty a metodológia práce s nimi.

Súčasťou kurzu bolo aj individuálne prečistenie pre prácu s kyvadlom za pomoci metódy SRT. Mnohým účastníkom sa týmto ich schopnosť pracovať s kyvadlom skvalitnila a zbavili sa podvedomých blokov, ktoré im v tom bránili.

Tak ako to už býva zvykom na takýchto kurzoch, aj tentokrát boli na kurz prizvaní hostia, ktorí svojimi prednáškami spestrili a obohatili náplň kurzu.

Na prvom kurze ním bol Mgr. František Nagy, konzultant inštitútu biologiky. Ten počas svojej prednášky predstavil Germánsku novú medicínu a jej revolučný pohľad na vznik, vývoj a liečbu ochorení. Zadefinoval 5 biologických zákonov a celkovo na príkladoch demonštroval prečo a ako vznikajú choroby, aká je ich úloha a čo môže človek urobiť preto, aby sa rýchlejšie vyliečil.

Hosťom druhého kurzu bola Mgr. Oľga Gálfyová, uznávaná odborníčka na chiromantiu. Pani Oľga sa „rečou rúk“ zaoberá už vyše 50 rokov a počas svojej prednášky sa pokúsila objasniť princípy na ktorých je táto veštecká technika založená. Okrem predstavenia teoretickych základov obehla všetkých zúčastnených a urobila každému individuálny výklad z jeho rúk. Svojimi zisteniami prekvapila mnohých.

Záver

Celkovo sa kurzov zúčastnilo 20 účastníkov z rôznych oblastí Slovenska. Po vyhodnotení záverečných dotazníkov možno konštatovať, že kurzy svoj účel splnili na výbornú a účastníci z nich odchádzali obohatení o nové teoretické aj praktické vedomosti.

srt@srt.sk


Kľúčové slová:
 

Komentáre k článku

Najnovšie články