Kontakt

Vyhodnotenie Kurzu základov alternatívnej medicíny, 01/11

Kurz Základov alternatívnej medicíny a práce s kyvadlom sa konal vo víkendovom termíne v dňoch 22-23.januára 2011 v príjemnom prostredí salónika Hotela Yasmin v Košiciach. Kurzu sa zúčastnilo 5 účastníkov z rôznych kútov Slovenska.

Cieľom kurzu bolo oboznámiť účastníkov so základmi alternatívneho liečiteľstva. V prvej časti kurzu sa vysvetlili základné pojmy, rozdiel medzi klasickou a alternatívnou medicínou, zadefinovali sa princípy dlhovekosti, princípy zdravej výživy a niektoré z výživových modelov.

V druhej časti kurzu bola vysvetlená práca s kyvadlom a uzemňovacia meditácia. Taktiež boli predstavené metódy ako Reiki, SRT, akupunktúra, urinoterapia a pod. Na kurze sme privítali hosťa pána Martina Červenického, ktorý mal prednášku o aurách, čakrách a energetickom systéme človeka. V praktickej časti sa účastníci krok po kroku naučili základné pohyby s kyvadlom, ako správne identifikovať odpovede, ako sa odosobniť alebo ako si pripraviť vlastné tabuľky pre prácu s kyvadlom.

Vyhodnotenie kurzu

Na záver kurzu účastníci vyplnili dotazník, ktorým vyjadrili svoj názor na absolvovaný kurz. Kurz bol ohodnotený 4-krát známkou 1 a 1-krát známkou 2 (známka 1=najlepšie, 5=najhoršie).

Okrem príjemného prostredia sme účastníkom pripravili aj chutné občerstvenie vo forme čerstvého ovocia a koláčikov. Spestrením kurzu bola aj krátka súťaž, ktorá preverila naučené znalosti účastníkov.

Týmto by som sa chcel poďakovať všetkým zúčastneným a pevne verím, že aj nasledujúce kurzy budú prebiehať k takejto spokojnosti.

srt@srt.sk


Kľúčové slová:
 

Komentáre k článku

Najnovšie články