Kontakt

Kurz základov alternatívnej medicíny, 22-23.január 2011

Tento 2-dňový kurz je určený všetkým, ktorí by sa radi dozvedeli viac o možnostiach liečenia, ktoré nám alternatívna medicína v súčasnosti poskytuje. V prvej časti kurzu si detailne predstavíme viaceré alternatívne metódy (SRT, SPR, Reiki, Immunics) a názorne si niektoré z nich ukážeme v praxi.  Druhá časť kurzu bude venovaná kyvadlu. Naučíme sa ako sa správne naladiť, efektívne s ním pracovať a pomôcť tak sebe a svojim blízkym po psychickej aj fyzickej stránke.

Kurz je vhodný aj pre začiatočníkov – nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť s alternatívnymi metódami liečenia. Každý účastník bude na začiatku kurzu odblokovaný pre prácu s kyvadlom, prečistený a naladený na prácu so svojim vyšším ja. Po absolvovaní kurzu dostane certifikát o absolvovaní.

Termín a miesto konania kurzu

Kurz sa uskutoční vo víkendovom termíne 22.-23. januára 2011 v Košiciach v priestoroch 4* hotela Yasmin. Počet účastníkov je obmedzený, a preto vám odporúčame sa prihlásiť na kurz v predstihu.

Cena kurzu

Cena kurzu je: 120,- EUR (zahŕňa aj študijný materiál, tabuľky, kyvadlo a malé občerstvenie).
Ubytovanie a stravovanie nie je v cene, každý účastník si ho rieši podľa potreby individuálne.

Ako sa prihlásiť na kurz

E-mailom na adrese: srt@srt.sk. Do textu prosím uveďte svoje meno a priezvisko, adresu a telefónne číslo a my vás budeme kontaktovať s pokynmi ako ďalej postupovať.

srt@srt.sk


Kľúčové slová:
 

Komentáre k článku

Najnovšie články