Kontakt

Kuriózne prípady z praxe SRT – Záhada 3 kurích ôk

Ženy sú vo všeobecnosti v porovnaní s mužmi oveľa citlivejšie pokiaľ ide o ich vzhľad a celkovo telo. Aj malá chybička krásy ich niekedy vyvedie z miery a urobia všetko preto, aby sa jej zbavili. Nasledovný prípad bude o 3 kurích okách, ktoré dlhodobo trápili moju klientku. Na ceste za jej vyliečením bolo nutné aplikovať viaceré metódy.

Ešte pred začiatkom SRT terapie som intuitívne cítil, že možno metóda Spiritual Response Therapy nebude pri riešení nepríjemného problému na nohe postačovať. Urobil som čo bolo v mojich silách a prečistil za pomoci SRT klientke súvisiace programy z jej podvedomia.

Pravdupovediac si presne už ani nepamätám aké konkrétne programy boli v rámci terapie prečistené. Po týždni od terapie sa klientka s veselým hlasom ozvala do telefónu, že jej jedno kurie oko zmizlo a že zostali už iba 2. Výborne, povedal som si, a čo budeme robiť teraz? Čo sa dalo SRT-čkom prečistiť a súviselo so psychikou už bolo prečistené a tak som klientke doporučil klasiku – nech si zoženie náplaste na kurie oká a prelieči si ich týmto spôsobom.

Po 2 týždňoch nasledoval opäť veselý hlas v telefóne.. „zostáva už iba jedno!“. Výborne, už len jedno a sme v cieli. Priznám sa, nevedel som už v danej chvíli jej dať ďalšie odporučenie, a preto som jej odkázal, že je iba otázkou času kedy jej zmizne aj to posledné.

A po mesiaci sa to stalo. Trela si chodidlo prstom a pozerá, že koža je zregenerovaná a po poslednom kurom oku ani stopy. Pýtal som sa jej, nech mi povie, čo tomu predchádzalo, či zažila za posledné dni niečo neobvyklé. Odpoveď bola: „Áno.. Konečne som povedala svojej kolegyni v práci čo si o nej myslím.“ Povestným 3. kurím okom bola nakoniec jej kolegyňa – presnejšie povedané nevypovedaný hnev voči nej a pocit krivdy.

srt@srt.sk


Kľúčové slová:
 

Komentáre k článku

Najnovšie články