Kontakt

Kuriózne prípady z praxe SRT – Anarchistická bunda

Dospievajúce deti dokážu často prekvapiť svojich rodičov. Môže to potvrdiť aj jedna moja klientka, ktorá sa na mňa obrátila s ozaj nezvyklým problémom: „Môj syn už dlhšie túži po anarchistickej bunde a chce, aby som mu ju kúpila.“ Mať tie vaše problémy.. Tak by asi na toto zareagovali ľudia, ktorých trápia oveľa vážnejšie veci.

Ale klient je klient a tak som si povedal, že urobím jej nedospelému synovi SRT terapiu a uvidíme, či to pomôže alebo nie. Každopádne je lepšie sa aspoň o to pokúsiť ako len čakať na zázrak, že sa niečo zmení samo od seba.

Terapia to bola teda veľmi zaujímavá. Okrem pestrej palety negatívnych programov, ktoré sa v rámci terapie prečistili ma vyššie ja odnavigovalo aj na SRT tabuľku č.7 a konkrétne jej spodný okruh. Tí z Vás, ktorí metódu SRT ovládajú, vedia o čom je reč. V tejto časti tabuľky sa nachádza diagram s farbami. Konkrétne jej synovi vyšiel deficit čierno-zelenej farby. Preto som mu túto farbu na diaľku za pomoci kyvadla aplikoval.

Nikdy som neskúmal aké farby sa nachádzajú na anarchistických bundách, no pravdou je to, že za necelý týždeň po terapii prišiel syn sám od seba za mamou a povedal jej, že mu nemusí kúpiť anarchistickú bundu, že mu bude úplne stačiť ak bude tá bunda čierna. Klientka si vydýchla a problémy s bundou týmto na dobro u nich skončili.

srt@srt.sk


Kľúčové slová:
 

Komentáre k článku

Najnovšie články