Kontakt

Stretnutie s Robertom Detzlerom v Prahe 1-2.10.2011

Americký reverend Robert Detzler, autor metód Spiritual Response Therapy a Spiritual Restructuring, a jeho manželka Mary Ann Detzler navštívili v rámci svojho turné po Európe začiatkom októbra aj Českú republiku. Dôvod ich návštevy Prahy bol hlavne pracovný, usporiadali tu počas dvoch dní niekoľko zaujímavých seminárov o metódach SRT a SPR.

Podujatie sa konalo v centre Prahy na Novotného lávke v konferenčných priestoroch Českého svazu vědeckotechnických společností. V priebehu soboty 1.10. prebiehal celodenný seminár venovaný tabuľke 3 nazvanej tiež ako „úrovne vedomia duše“, na ktorom Robert objasnil princíp jej fungovania, oboznámil účastníkov s novými poznatkami a na viacerých príkladoch z praxe ich aj aplikoval. Po celý čas sršal dobrou náladou a z jeho úst vyšlo viacero perličiek, ktoré rozosmiali publikum. Nasledujúci deň sa niesol v komornejšej a uzavretejšej atmosfére a bol určený všetkým, ktorí mali vážny záujem si vedomosti SRT/SPR zopakovať a doplniť o nové efektívnejšie postupy a techniky.

Čo dodať na záver? Snáď len to, že to bola úžasná akcia, na ktorú sa oplatilo prísť. Podľa vyjadrení manželových Detzlerových išlo o jednu z posledných akcií Roberta konaných v Českej republike. Zaprajme preto Robertovi a jeho manželke Mary Ann ešte veľa síl a zdravia do ďalšej práce a dúfajme, že sa s týmto charizmatickým párom ešte v našich končinách niekedy stretneme.

srt@srt.sk


Kľúčové slová:
 

Komentáre k článku

Najnovšie články