Kontakt

Kurz práce s kyvadlom, 27-28.august 2011, Bratislava

Keďže kurz v termíne 13.-14. august 2011 je už plne obsadený, kurz je možné absolvovať už iba v termíne 27.-28. august 2011.

Milí priatelia, dovoľte mi, aby som vás týmto pozval na Kurz práce s kyvadlom a základov alternatívnej medicíny, ktorý sa uskutoční vo víkendovom termíne 27-28.augusta 2011 v Bratislave, v hoteli Holiday Inn. Tento kurz je určený všetkým nadšencom ezoteriky, ktorí by sa radi dozvedeli viac o možnostiach liečenia alternatívnou cestou v praxi. V prvej časti si vysvetlíme rozdiel medzi klasickou a alternatívnou medicínou, zadefinujeme si princípy dlhovekosti, zdravej výživy a predstavíme si metódy ako SRT, SPR, Reiki, Immunics a iné. V druhej časti kurzu sa každý naučí pracovať s kyvadlom, diagnostikovať zdravotný stav a získa základy vešteckých schopností. Cieľom kurzu je pomôcť sebe a svojmu okoliu po psychickej aj fyzickej stránke.

Kurz je vhodný aj pre začiatočníkov – nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť s alternatívnymi metódami liečenia. Každý účastník bude na začiatku kurzu odblokovaný pre prácu s kyvadlom, prečistený a naladený na prácu so svojim vyšším ja. Po absolvovaní kurzu dostane certifikát o absolvovaní.

Termín a miesto konania kurzu

Kurz sa uskutoční 27.-28. augusta 2011 v Bratislave v priestoroch salónika 4* hotela Holiday Inn. Kurz v tomto termíne je už žiaľ plne naplnený, ďalšie prihlasovanie naň bolo pozastavené.

 

Cena kurzu

Cena kurzu je: 140,- EUR (zahŕňa študijný materiál, tabuľky, kyvadlo, desiatu a olovrant v oba dni).
Ubytovanie a obed nie je v cene, každý účastník si ho rieši podľa potreby individuálne.

Ako sa prihlásiť na kurz

E-mailom na adrese: srt@srt.sk. Do textu prosím uveďte svoje meno a priezvisko, adresu a telefónne číslo a my vás budeme kontaktovať s pokynmi ako ďalej postupovať.

Poznámka: tento kurz nie je kurzom metódy Spiritual Response Therapy.

srt@srt.sk


Kľúčové slová:
 

Komentáre k článku

Najnovšie články