Kontakt

Knihy zaoberajúce sa Spiritual Response Therapy

Posledné mesiace sa metóda SRT začína v našich končinách tešiť čoraz väčšej obľube. Niektorí ľudia sú po absolvovaní SRT terapie s výsledkom tak spokojní, že sa ihneď prihlásia na kurz. Iní sa s metódou začnú oboznamovať postupne, a to práve prostredníctvom dostupných kníh. A práve knihy budú ústrednou témou dnešného článku.

Ak si spravíme malý prieskum knižným svetom, dostaneme sa iba k 3 knihám o Spiritual Response Therapy. Všetky z nich pochádzajú od rovnakého autora – od Róberta Detzlera – autora SRT.

Kniha č.1 – Cesta ke svobodě (The Freedom Path)

Čitateľ sa v tejto knihe za pomoci krátkych inštruktážnych pasáži naučí pracovať s kyvadlom, naučí získavať spätnú väzbu zo svojho podvedomia a oboznámi so 4 základnými tabuľkami metódy SRT. Kniha na svojich 150 stranách prináša pútavo a jednoducho vysvetlené základy spolu s prípadovými štúdiami z liečiteľskej praxe. Knihu možno odporúčať všetkým, ktorí sa o metóde chcú dozvedieť niečo viac a nevadí im, že kniha nepokrýva celú teóriu SRT.

Obsah:
– Sieť mysle
– Systém
– Tabuľka 2. Programy a kedy programy začaly
– Tabuľka 3. Osoby a obsadenie
– Tabuľka 4. Disharmonická energia
– Technika – Základný postup SRT
– Odstranenie blokov a rušivých vplyvov
– Dedictvo
– Stotožnenie sa
– Záznam (Odtlačok)
– Traumatický zážitok
– Prospech, výhoda, využitie
– Konflikt
– Sebetrestanie
– Jazyk tela
– Minulé životy
– Minulé životy v iných dimenziách
– Budúce životy
– Strach
– Diskarnáti
– Budovanie vedomia

Kniha č.2 – Osvobození duše (Soul Re-Creation)

Detzlerova v poradí druhá kniha je oproti prvej obsahovo oveľa rozsiahlejšia. Ak si ju chceme prečítať celú, čaká na nás až 230 husto popísaných strán. Na nich nájdeme veľa inšpirujúceho materiálu, ktorý nám pomôže dobre pochopiť metódu SRT a pomôže aj pri jej učení sa. V knihe je uvedených 31 SRT tabuliek spolu s vysvetleniami uvedených pojmov a v niektorých prípadoch aj s citáciami z biblie. Samozrejme, že táto kniha úplne nedokáže nahradiť SRT kurzy, no ponúka veľmi solídnu základňu informácií. Každý kto to s SRT myslí vážne by si ju mal určite zaobstarať.

Obsah:
– Nekonečný potenciál
– Vzhľad duše
– Rodina duše
– Nekonečná služba
– Základné kroky SRT
– Odstránenie blokov na prácu s SRT
– Tabuľky 1-4
– Majstrovské programy
– Oktávy učenia a kvality duše
– Bloky na pozitívnom vyjadrení
– Archetypy
– Témy a výzvy
– Negatívna motivácia
– Rôzne bloky
– Programovanie pred formovaním duše
– Tabuľky 21 – 31
– Tvorivé liečenie
– Sny: spoľahlivý sprievodca
– Kompletné príkladové štúdie
– Zmeňte svoj život

Kniha č.3 – Duchovní léčení (Spiritual Healing)

V tejto knihe sa nachádza jednoduchý a praktický postup ako pre seba nájsť najvhodnejšie liečenie a sériu obrazcov k aplikovaniu liečivej energie. Detzler jednotlivé obrazce nakreslil podľa inštrukcií od svojho vyššieho ja a zotriedil podľa toho na aký chorobný stav sa vzťahujú. Súčasťou každého obrazca je aj krátky výklad obsahujúci obvykle aj náväznosť na duchovnú príčinu daného ochorenia. Táto kniha vhodne dopĺňa základy SRT a zameriava sa viac na fyzické a psychické ochorenia. Ak sa chcete zdokonaliť v alternatívnom liečiteľstve, vrelo vám túto knihu odporúčam.

Obsah:
– Priame liečenie a farby
– Liečivé energie
– Liečivé obrazce
– Čistenie disharmonických energií
– Čistenie blokov na pozitívnych energiách
– Symboly

srt@srt.sk


Kľúčové slová:
 

Komentáre k článku

Najnovšie články